Výroba České Budějovice

V roce 1995 byla společnost založena v první výrobní hale v Českých Budějovicích. Dva roky poté přibyl výrobní prostor v Chelčicích se třemi balícími automaty. Následně v jihočeském Ševětíně vzniklo administrativní a výrobní zázemí společnosti. V průběhu dalších let se naše čaje dostali do obchodů, řetězců, lékáren a e-shopů v Česku a sousedních zemích. 

V našich výrobních halách najdete ty nejmodernější balicí technologie na výrobu porcovaných i sypaných čajů pro hromadné stravování a domácnosti. Proces výroby probíhá dle přísných požadavků mezinárodní normy IFS (International Featured Standard). Hlavním cílem IFS je vytvořit společný standard s jednotným systémem hodnocení, který bude akreditovaný a který svým hodnocením dokáže srovnat a transparentně posoudit kvalitu v rámci celého dodavatelského řetězce.

Jednoduše řečeno jde o certifikaci v oblasti bezpečnosti potravin. Zajišťuje, že se v dané organizaci dodržují přísná pravidla hygieny, bezpečnosti, kontroly a dalších parametrů. To, že kvalita je u nás na prvním místě, dokazuje nejen opakovaně obhájený certifikát IFS, ale i ocenění Klasa a Vím, co jím

Biogena výrobaBiogena výroba