Majestic tea

Prémiové čaje Majestic jsou plné výrazných ovocných chutí, kde se snoubí ovoce s netradiční rostlinou. Ať už jsou to květiny, exotické plody, bylinky nebo semena. V této exkluzivní řadě se nacházejí ovocné, bylinné i pravé porcované čaje, které jsou plné rozmanitých chutí a vůní. Majestic Tea jsou odměnou všem, kteří hledají kvalitní čaj se zajímavou chutí a intenzivní vůní.
Majestic tea

Netradiční spojení

Už jste někdy ochutnali camu camu, macu nebo noni? Víte, že mají příznivé zdravotní účinky, ale netroufáte si je zkusit? Zkombinovali jsme je s ovocem, které máte rádi a vznikly tak netradiční lahodné kombinace, pro které jsou čaje Majestic tak populární.

Používáme kvalitní suroviny a dbáme na správné zacházení a postupy s každou bylinkou, rostlinou nebo sušeným ovocem. Proto můžeme doporučit čaje Majestic nejen pro zpříjemnění dne, osvěžení nebo potěšení chuťových pohárků, ale i pro jejich účinky.

Designové balení

Nechte se unést a vyberte si z deseti lákavých kombinací ovoce a nevšedních rostlin. Čaje Biogena Majestic můžete zakoupit v elegantní čajové kolekci, která obsahuje nejoblíbenější příchutě po 10 kusech, která se hodí jako dárek. Potěšit sebe můžete každou krabičkou. A to nejen své chuťové pohárky, ale i vaše oči. Balení Mejstic Tea získalo titul Obal roku 2010.

Doporučené produkty