Horeca

Pro segment hotelů, restaurací a kaváren nabízíme řadu Biogena Camellia. Zahrnuje několik druhů čajů, které jsou k dispozici v pytlících nebo v dózách. Jsou to pravé či ovocné čaje a bylinné směsi. Všechny čaje jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin, které jsou pečlivě vybírány a zpracovávány tak, aby se zachovaly nejlepší chuť a aroma.
Horeca

Výrazná chuť a aroma

Černé čaje z řady Camellia Tea si pro svojí intenzivní chuť a vůni oblíbí milovníci silných čajů. Zelený čaj sencha je lehčí a má jemnější chuť, která je osvěžující a příjemná. Nejjemnější z kolekce jsou čaje heřmánkový a bylinková směs, které se výborně hodí pro večerní relax. Pro milovníky sypané verze čajů jsou tyto příchutě dostupné v kolekci Camellia Tea Selection.

Hosté preferující ovocné čaje si mohou dopřát příchutě jako je divoká třešeň, malina, černý rybíz nebo ovocný mix. Řada Camellia Tea a řada Camellia Tea Selection obsahuje pouze velmi kvalitní suroviny, ať už jsou to jedno druhové čaje nebo směsi. K prezentování čajů Camellia můžete využít stojany a pro servírování stylovou sadu konvičky se skleněným šálkem.