Obchod Biogena v Českých Budějovicích


20.7.2016

Obchod Biogena České Budějovice

Biogena nabízí svým zákazníkům nejen online prodej, ale rádi vás obsloužíme i v kamenném obchodě. Nově zrekonstruovaný obchůdek provoněný čajem se nachází v Českých Budějovicích, na ulici U Pily 702. Zde se na vás s úsměvem těšíme dvakrát týdně, a to každé úterý a čtvrtek od 7,30 do 16,30 hodin.

Můžete si zde prohlédnout a zakoupit celé naše portfolio výrobků, které jinak znáte z našeho e-shopu. Své místo na poličce tak zde mají velmi chutné a oblíbené čaje porcované čaje Fantastic Tea, Majestic Tea, Biogena Tea, T2O, Gingery line, Camellia Tea, Bombastic, zimní edice čajů, ale také sypané čaje či čaj Mr. Ňousek pro naše nejmenší již od 9.měsíce.

Zastoupeny jsou i již tradiční bylinné koupelové směsi a bylinné koupele, které neodmyslitelně patří do sortimentu Biogena. Čistě přírodní koupele se skvěle hodí pro přípravu relaxační voňavé koupele, která organismus uvolní a navodí pozitivní náladu po náročném dni. Výborný nápad pro maličkost, která potěší. Jako pozornost se výborně hodí i dřevěné dárkové kazety, které si u nás můžete zakoupit a udělat tak svému okolí radost z pěkného a užitečného dárku. V sortimentu prodejny naleznete i koncentráty, perníčky a jiné dobroty.

V našem Biogena obchůdku pro vás také chystáme slevové či bonusové akce, o kterých vás budeme informovat na našich facebookových stránkách.

Těšíme se na vaši návštěvu.