Dělnice do výroby

Hledáme vhodného kandidáta na následující pozici:

Požadujeme:
- SOU (výuční list)
- pracovitost, manuální zručnost, vytrvalost
- základní znalost na PC

Náplň práce:
- obsluha balícího stroje
- kontrolování vyráběného výrobku
- kontrolní vážení výrobků
- ruční kompletace výrobků

Nabízíme:
- stabilní pracovní uplatnění- práci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající platové ohodnocení
- dvousměnný provoz (7,5 hod.)
- stravenky
- dovolená navíc

Místo pracoviště: České Budějovice
Nástup: ihned

V případě zájmu a splnění uvedených požadavků zašlete svůj životopis na e-mail: jobs@biogena.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „DV“.

S osobními údaji, které jsou poskytovány společnosti BIOGENA za účelem zprostředkování zaměstnání je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000Sb. Poskytnuté údaje jsou ponechány v databázi po dobu nezbytnou ke zprostředkování zaměstnání nebo až do odvolání písemnou formou. Údaje mohou být poskytovány třetí osobě pouze po souhlasu osoby jenž údaje poskytuje. Ustanovení §12 a 21 zákona č.101/2000Sb. upravují Vaše právo na informaci o zpracování údajů, vysvětlení, možnosti aktualizace a likvidaci osobních údajů.